Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

  • Kzkulaklik.com olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece kzkulaklik.com’a ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik çalışmalarda kısaca siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece kzkulaklik.com bünyesinde kullanılmaktadır.
  • Kzkulaklik.com olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin haberi ya da aksi bir isteği olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktayız.
  • Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin içerisinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.
  • Kzkulaklik.com olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kzkulaklik.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
  • Kzkulaklik.com ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kzkulaklik.com ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler kzkulaklik.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.
  • Kzkulaklik.com sepet, ödeme ve üyelik sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
  • Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için bilgi@kzkulaklik.com veya 0262 2234668 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.